Ankara Nakliyeciler

Ankara Nakliyeciler

Ankara nakliyecilerinde baş kentidir. İzmir, İstanbul ya da Antalya’dan Anadolu’ya veya Anadolu şehirlerinden Batıya yola çıkan nakliye kamyonlarının yolu büyük çoğunlukla Ankara’dan geçer. Nakliyeciler için kavşaktır Ankara. Bunun gerçek anlamı şudur. Sektörün en büyük pastası Ankara’dadır. Bu her kesin özellikle de kolay para kazanmak isteyenlerin iştahını kabartır. Bu pastadan pay almak isteyen yüzlerce firma vardır. Yüzlerce firmadan kaç tanesi gerçekten nakliyedir sorusunu sormak ister misiniz? Cevabını araştırmak ister misiniz? İstiyorsanız size bir kaç ip ucu vereceğiz. Sağlıklı ve doğru Ankara nakliyecilerine nasıl ulaşabileceğinize dair bilgi sunacağız.

Ankara Yasal Nakliyecilere Dair Bilgilendirme

Ankara nakliyecilerini genelde internetten özelde Google arama motorundan aradığınızdan sanal Ankara nakliyecileri için uyarmamızda fayda var. Sanal derken sitesi olan kendisi olmayan Ankara nakliyecilerini kastediyoruz. Müthiş donanımlı siteleri ile göz dolduran bu sanal Ankara nakliyecileri için Google dahi hayli uğraş vermektedirler. Bunlar Google yi dahi nasıl yanıltacakları üzerine çalışmaktadırlar. Sahiden bu nakliyeci var mı yok mu? Nasıl anlayacaksınız? Sitesinde logo kullanmış mı? Vergi bilgilerini koymuş mu? Yetkili kişilerin isimleri var mı? Ofislerinin yeri mevcut mu? Google businesse ekli mi? Logolarının giydirildiği kendi araçları var mı? Güncellenmiş yetki belgeleri sitelerinde var mı? Biraz zaman ayırıp bunları kontrol eder siniz en azından sanal Ankara nakliyecileri ile gerçek Ankara nakliyecileri için somut veri elde edebilirsiniz.

Ankara'nın Korsan Nakliyecilerine Karşı Uyarı!

Ankara nakliyecilerin bir çoğu korsan diye yazdığımızda şaşıracak yüzlerce insan var elbette. Ankara’da da bu sektörün yani Ankara nakliyecilerinin temel sorunu örgütlü ve denetim sağlayacak odalarının olmaması ve işlevsel niteliğini yerine getirememesidir. Bu hem gerçek Ankara nakliyecilerini hem de taşınacak yurttaşları mağdur eden bir durumdur. Çözümü elbette önce kamu denetiminin olması, oda gibi doğru örgütlenmenin ve oda aracılığı ile Ankara nakliyecilerinin denetimin yapılması en önemlisi de yurttaşın bilinçlenip bizzat denetim sağlamasıdır.

Ankara'nın Dolandırıcı Nakliyecilerine Karşı Bilgilendirme

Ankara nakliyecilerine fiyat sorduğunuzda inanılması güç afaki rakam farklılıkları ile karşılaşırsınız. Aynı taşıma işini 500 TL yede 5000 TL yede yapan firmalar olacağını görebilirsiniz. Vatandaşı tuzağa düşüren, dolandırılmasına yol açan aslında Ankara korsan nakliyecilerin bu fiyat tuzağıdır. Yurttaş öncelikle ucuz olsun yaklaşımı yerine taşıma kalitesini sorgulayabilse önemli oranda bu tuzağa düşmekten de kurtulacaktır. Yoksulluk büyük olunca hali ile ucuz Ankara nakliyecilerinin ucuz oyunları dar gelirli yurttaşın dolandırılmasına vesile oluyor. Önce nasıl nakliyecisin? Nakliye firman var mı? Varsa nakliye firmanın gerçek olduğunu denetleyebilir miyim sorularını sormak tuzaktan kurtulmanın, oyunu bozmanın kapısını aralayacaktır.

Ankara nakliyecilerine dair daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ön keşif, ekspertiz yapmadan fiyat veren, nakliye sözleşmesi, nakliye sigortası yapmadan “biz taşırız” diyen Ankara nakliyecilerine, “hayır taşıyamazsınız” diyebilirseniz, doğru nakliyeciyi bulabilrisiniz.

 


 

Ankara Nakliyeciler