Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan evden eve nakliyat olayının önemini anlatabilecek en anlamlı gerçek Sincan’ın tarihidir. Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu yıllarda Sincan on sekiz haneli bir köy idi. Sincan’da yaşayan insanların sayısı bugün yaklaşık olarak beş yüz bin civarındadır. Yaklaşık yüz yılda beş yüz bin artış var nüfusunda. Rakamlar şehrin nakliyat sektörü için geçmişinden günümüze nasıl bir yoğunluk yaşadığının en anlamlı en gerçekçi özetidir.

Dışardan gelip ilk yerleşenler göçmenlerdi. Evini ilk taşıyanlar yurt dışından mecburi gelenlerdi.

Sincan Evden Eve Nakliyat Daima Vardı

Sincan evden eve nakliyat olayı Sincan’ın geçmişi boyunca neden artarak devam etti? Çünkü eski tarihi itibari ile ipek yoluna yakın. Ticari yol üzerinde sayılır. Cumhuriyet sonrası ise Ankara’nın başkent olması bunda elbette etkilidir. Sonrasında ise Ankara birinci organize sanayi bölgesi buraya kuruldu. Binlerce işçi Sincan evden eve nakliyat sektörü ile bu yerleşim alanına taşınarak hayatını sürdürmeye çalıştı. İşçi yoğunluğunun güçlü olduğu bölgedir. Nakliyat sektörüne can veren de organize sanayi bölgesinde çalışan işçilerdir. Nüfusu beş yüz bin olunca, yeni taşınanlar, gelenler, gidenler, yeni aile kurmak isteyenler, öğrenci olarak gelenler, memur olarak atananlar, askeriye de çalışanlar yine özel sektörün idari kadrosunda olması vesilesi ile taşınanlar derken oldukça büyük bir kitle Sincan evden eve nakliyatı kullanmaktadır.

Sincan Evden Eve Nakliyat Firmasının Yasal Kriterleri

Sincan evden eve nakliyat firması olan şirketlerde gözlerimizin ilk arayacağı şey, vergi levhası olmalıdır. Vergi levhası olmayan firma korsan firmadır. Korsan firma da sizin ve evinizin güvenliğinin olmadığı firmadır. Malınızı korsan firmalara vermemeniz konusunda, korsan firmalara evinizi taşıtmamanız konusunda sizi duyarlı kılmak, uyarmak bizim vazifemiz.

Sincan evden eve nakliyat firmasının vergi levhası, çalıştırdığı personelin sigorta kaydı, araçlarının yetki belgesi mutlaka olmalıdır ki bu vasıflara sahip firmalar ile görüşebilir, anlaşabilir, sözleşme imzalayabilirsiniz, sigortalatıp eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Sincan Evden Eve Nakliyat Firmalarının Fiyatları

Sincan evden eve nakliyat fiyatı, firmaların hizmet kalitesine göre değişse de aslında yasal olan tüm firmalarda aşağı yukarı bir birine yakındır. Evinizin bulunduğu sokağa araç rahat yaklaşabiliyor ise, evinizin bulunduğu kata gerekli ise asansör rahat kurulabiliyor ise ve yeni gideceğiniz evde de durum buna benzer ise fiyatlar ortalama olarak bir birbirine yakındır.  Bu neden ile yasal birkaç firmadan Sincan evden eve nakliyat fiyatı almanız mantıklıdır. Karşılıklı mukayese ile en uygun fiyatı bulmak ona göre karar vermek isabetli olur.

Hangi firmaya sorsanız “en uygun fiyata biz yaparız” der. Bundan farklı cevap beklemek de mümkün olmaz. Ekonomik ama hizmet kalitesi ve güvenliği de yasal nitelikte yapılacak olması vazgeçilemez kriter olmalıdır. Ucuza diye taşımak için geleler nakliyat esnasında televizyonu, buzdolabını, mobilyayı kırıp dökerler ise bu ucuz taşıma da sayılmaz. Zira size çok ama çok pahalıya gelecektir.

Sincan evden eve nakliyat olayında paketleme de, ambalajlamada, araçların temizliği ve bakımı da, sürücü profesyonelliği de, sigortalı profesyonel personel de eşya güvenliğiniz için çok, çok önemlidir.


 

Sincan Evden Eve Nakliyat