Ankara Antalya Nakliyat

Ankara Antalya Nakliyat

Ankara Antalya nakliyat taşıma süresi D695 üzerinden eğer trafik olmaz ise tahmini ortalama altı saat on beş dakikadır. D200 üzerinden gidilir ise de bu süre yine ortalama tahmini olarak altı saat yirmi beş dakikadır. D685 üzerinden eşya götürüldüğünde tahmini varış süresi ortalama yedi saat civarındadır. Bu güzergahlar Ankara Antalya parça eşya taşımada genel olarak kullanılan güzergahlardır. Zira hangi yol üzerinden olursa olsun parça eşya taşıma müşteri çıktığında değerlendirilir. Bu durumda zaten firma kullandığı güzergah konusunda sizi bilgilendirecektir.

Ankara Antalya Nakliyat Firmaları

Ankara Antalya nakliyat firması olarak biz maruz kaldığımız haksız rekabetin ağır kaybını zaten yaşıyoruz. Yurttaş olarak siz de firma olmayan fakat firma gibi hareket eden Ankara Antalya korsan nakliyatçılarının dolandırılmasına, soygununa maruz kalıyorsunuz. Gerekli sivil, kamu, devlet denetimi olmadığından bu yollarda bu korsanlar adeta cirit atmaktadırlar. Siz yurttaş olarak, eşyanızı reel Ankara Antalya nakliyat firmasına taşıtmayı önemseniz sorunun önemli kısmı çözülebilir. Gerçek, tüzel Ankara Antalya nakliyat firması olduğundan emin olduktan sonra eşya taşıma işinizi verseniz korsanlar işsiz kalır ve silinir. Siz nasıl bileceksiniz? Kolay, Ankara Antalya nakliyat firmasının tüzel kişiliği için vergi kaydına, araçlarının giydirmesindeki logoya ve personelinin sigortalı personel olup olmadığına bakmanız yeterlidir. Sizin ile sözleşmeli ve sigortalı çalışıyor ise güvenebileceğiniz firmadasınız denebilir.

Ankara Antalya Nakliyat Fiyatı

Ankara Antalya nakliyat fiyatı 3000 TL, Ankara Antalya nakliyat fiyatı 5000TL gibi yada Ankara Antalya nakliyat fiyatı 1500 TL gibi hemen doğrudan fiyat verenler veya böyle etiket fiyatı reklamı yapanlara karşı dikkat ediniz. “Şok, Şok Ankara Antalya nakliyat fiyatı 2500 TL” internet üzerinde veya broşürde veya tabelada reklam yapanlar bilin ki sizi fiyat üzerinden tuzaklarına düşürmeyi hedefliyorlar. Ankara Antalya nakliyat firması önce eşyalarınızı sorar, sokağınızı sorar. Araç girip giremeyeceğinden emin olur. Daire veya evinizin katını sorar. Asansör gerekip gerekmediğinden emin olur. Gideceğiniz evin sokağından ve yine katından emin olacak sorular sorar. Tüm bunlardan emin olduktan sonra size Ankara Antalya nakliyat fiyatı teklifini verir. Sizce de neyi, nereden, nasıl, ne zaman götüreceğini bilmeden Ankara Antalya nakliyat fiyatı vermek mantıklı mı?

Ankara Antalya nakliyat için bize ulaştığınızda biz ücretsiz önce ekspertiz yapıyoruz. Sonra Ankara Antalya nakliyat fiyat teklifi sunuyoruz. Ankara Antalya nakliyat fiyatında anlaşır isek, Ankara Antalya nakliyat sözleşmesi yapıyoruz. Sözleşmeye uygun olarak da Ankara Antalya nakliyat sigortası yaptıktan sonra taşıma işlemini başlatıyoruz.

 


 

Ankara Antalya Nakliyat