Ankara İzmir Nakliyat

Ankara İzmir Nakliyat

Ankara İzmir nakliyat uzun yol taşımacılık hizmetidir. Ankara İzmir şehirler arası nakliyat uzun yol olduğundan dikkat edilmesi ve mutlaka bilinmesi gereken temel bilgiler vardır. Bunları bilmeden lütfen eşyalarınızı kimseye teslim etmeyiniz. Sonrasında hangi eşyanızın hangi parçasını hangi şehirden kimden bulabileceğinizi tahmin bile edemezsiniz.

Ankara İzmir nakliyat firmaları için dikkatinize sunacağımız önemli bilgiler

Ankara İzmir nakliyat firmasının yasal kimliğinden emin değilseniz asla pazarlık dahi yapmayınız. Bu hatta dolandırıcı ve korsan firmaların çok fazla olduğunu aklınızdan hiçbir zaman çıkarmayınız. Firmanın şehirler arası taşıma yetki belgesini görünüz ve emin olunuz. Zira yetki belgesi olmayan araçları trafik durdurduğunda bağlamaktadır. Siz yeniden aracın bağlandığı yerden eşyanızı başka araca yükletip taşıtmak zorunda kalacaksınız. Araçların firmaların kendisine ait olduğundan şüphe duymayacak kadar kesin bilgiye sahip olunuz. Örneğin araçlar üzerinde firmanın logosunun olup olmaması önemli göstergelerden biridir. Bu şundan önemlidir. Eşyanızı kimin, hangi firmanın taşıdığını bilemezsiniz. Sorun olduğunda muhatap bulamazsınız. Zira Ankara İzmir nakliyatın da komisyoncuları var. Eşyanızı taşıma işini sizden alıp, sizden artı komisyon ücreti alarak, korsanlara verip onlara taşıtıyorlar. Bu bilinmesi gereken risktir. Firmaların nasıl paketlediği, araca nasıl yerleştirdiği sizin tarafınızdan bilinip emin olunması gereken diğer en önemli husustur. Doğru paketlenip araca doğru yerleştirilmez ise, İzmir Ankara arasında yedi saatlik yolda eşya dağılır, parçalanır, ağır hasar görür.

Ankara İzmir nakliyat Fiyatı

Ankara İzmir nakliyat fiyatı size özel taşıma da farklıdır, parça eşya taşıma yönteminde farklıdır. Bunun kararını siz verebilirsiniz. Ankara İzmir parça eşya nakliyat fiyatı aslında araca konana diğer müşteriler ile sisin aranızda paylaştırılıyor. Bu daha ekonomik ve Ankara İzmir nakliyat fiyatını hesaplı ve ucuz olmasını sağlıyor. Burada dezavantaj aynı güzergahta müşteri çıkıncaya kadar beklemek ve yine diğer müşterilerin eşyalarının indirilip bindirilmesi sürecini beklemektir. İzmir Ankara güzergahı çok yoğun olduğundan bu bekleme süreci pek de uzun olmayacaktır. Ankara İzmir nakliyat fiyatı 2500 TL, Ankara İzmir nakliyat fiyatı 3500 TL, Ankara İzmir nakliyat fiyatı 4000 TL diye fiyat vermeden önce yöntemi netleştirilmelidir. Sonra evin konumu, eşya yoğunluğu bilgisi netleştirilmelidir. Bu bilgiler net olmadan fiyat verenler büyük ihtimal ile iyi niyetli değildirler.

Ankara İzmir nakliyat firması olarak biz, nasıl taşınacağınızdan, eşyalarınızdan, evinizin konumundan emin olduktan sonra, Ankara İzmir nakliyat fiyat teklifini sunuyoruz. Anlaşırsak da Ankara İzmir nakliyat sözleşmesi yapıyoruz. Ankara İzmir nakliyat sigortası ile eşyalarınızı sigortaladıktan sonra taşıma sürecini başlatıyoruz.

 


 

Ankara İzmir Nakliyat