Ankara İstanbul Nakliyat

Ankara İstanbul Nakliyat

Ankara İstanbul nakliyat güzergahı Anadolu otoyolu üzerinden trafik yok ise ve ücretli geçişler kullanılır ise yaklaşık beş saattir. D200 güzergahından gidildiğinde bu tahmini trafiksiz altı buçuk saatlik yok demektir. D200 Bursa Yalova tercih edildiğinde daha da uzar ki yine tahmini süre yedi buçuk saattir. Bunları şundan yazdık. Şehirler arası yol da taşınmasın uzunluğu, süresi önemlidir. Hem taşınan hem de taşıyan açısından çok önemlidir.

Ankara İstanbul nakliyat firması olarak biz iki yöntem ile bu güzergahta nakliyat yapıyoruz. Birinci yöntemimiz, müşteriye özel aracımızı tahsis ediyoruz. Müşterinin istediği tarihte, istediği güzergahta ve istediği zaman Ankara İstanbul nakliyatı yapıyoruz. İkinci Ankara İstanbul nakliyatı yöntemimiz ise parça eşya taşıma şeklindedir. Bu da şu şekilde olmaktadır. İstanbul Ankara veya Ankara İstanbul güzergahında ki illerde, ilçelerde aynı yönde bir birine yakın zamanda taşınacak müşterilerimizin eşyalarını, bölümlendirdiğimiz aracımıza yerleştirerek taşıyoruz. Buna şehirler arası parça eşya taşıma deniyor. Burada dikkat ettiğimiz husus, müşterilerimizin aynı yol üzerinde olmasıdır. Dikkat ettiğimiz diğer önemli husus aracımıza yükler iken de en son inecek eşyayı, aracın en ön bölmesine yüklemektir. Aynı güzergah olmaz ise aşırı zaman kaybı hem bizi hem müşteriyi zarar uğratır. Zaman kaybına neden olur. Aracın bölümlerine iniş sırasına göre doğru yerleştirilmez ise de eşyaların sürekli indi, bindi yapılması personelimiz için aşırı enerji ve zaman kaybı olacağı gibi eşyaların karışma ve zarar görme riski doğar. Bu inanılmaz bıktırıcıdır. Bu hata içinden çıkılmaz karmaşaya da dönebilir. İnsanların eşyalarının bir birine karıştığını bu karışıklığında çok sonra anlaşıldığını ve düzeltilmesinin imkansıza yakın olduğunu düşündüğümüzde içinden çıkılmaz ağır kazı ve beladır. Müşteri için ise cinnet halidir.

Ankara İstanbul nakliyat fiyatı sorduğunuz da biz yukarda belirttiğimiz iki yöntemden hangisini tercih ettiğinizi sorarız. Eşya yoğunluğunuzu sorarız. Evinizin konumunu sorarız. Taşınacağınız yeni evin konumunu sorarız. Bu bilgiler ışığında size Ankara İstanbul nakliyatı 2000 TL, Ankara İstanbul nakliyat fiyatı 3500 TL, Ankara İstanbul nakliyat fiyatı 4000 TL gibi net rakamlar söyleriz. Bizim için gerekli bilgileri bilmeden size etiket fiyatı sunamayız. Bu soruları sormadan size Ankara İstanbul nakliyat fiyatı 1500 TL ya da Ankara İstanbul nakliyat fiyatı 5000 TL desin fark etmez kuşku ile karşılamanızı neyi nereden nereye nasıl taşıyacağını bilmeden nasıl Ankara İstanbul nakliyat fiyatı veriyor diye şüphe duymanızı ve iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

 


 

Ankara İstanbul Nakliyat