Doğançay Nakliyat

Doğançay Nakliyat

Doğançay nakliyat, Ankara şehir içinden Doğançay’a veya Doğançay’dan Ankara’nın başka bir yerine eşya taşıma hizmeti sunar. Sadece Ankara ile sınırlı değildir hizmet alanı. İstanbul, İzmir ya da Trabzon, Hakkari ya da Adana fark etmez, ülkemizin her hangi bir yerinden Doğançay’ veya Doğançay’dan ülkemizin her hangi bir yerine eşya taşıma hizmetini verebilecek, personele, araç donanımına sahibiz. Uzun yılların deneyimi tüm yolları, tüm illerimizi ve nerede ise ilçelerimizi artık biliyoruz. Çünkü ülkemizin her köşesine ev eşyası taşıma deneyimine sahip olduk.

Doğançay Nakliyat Dolandırıcı Korsanlara Karşı Bilinçli Olunuz

Doğançay nakliyat firmasının yasal kimliğini görmeden görüşmeyi dahi kabul etmeyiniz. Firmanın yasal kimliği mali kaydıdır. Nakliyat firması ise artı yetki belgesini de görmeniz gerekir. Yasadışı bir Doğançay nakliyat firmasına paranızı, ev eşyanızı kaptırmayınız. Kaptırırsanız, eşyanızdan ve paranızdan olabilirsiniz. Bu sıkça karşımıza çıkan bir durumdur. Ankara taşımacılık sektörünün namı da daha kötüdür. “Doğançay nakliyat firmasının mali kaydı var, ilgili bakanlıktan yetki belgesini almış her şey tamam” diye düşünürseniz yanılabilirsiniz.

Komisyoncu Doğançay Nakliyatçıları Soygun Yapıyor

Yasal dolandırıcılık yapan firmalar da yok değil. Personeli yok, aracı yok, aslında taşımacılık işini de yapmıyor. Sizin işinizi başka firmalara yaptırıyor. Siz bu firmanın yaptığını sanıyorsunuz. Sizden, sizin haberiniz olmadan komisyonunu alıyor. Bir sorun çıkarsa işte o zaman foyaları ortaya çıkıyor. Bir sorun çıkmazsa siz dolandırıldığınızı dahi fark etmeden taşındığınızı sanıyorsunuz. Bu resmi dolandırılma hali oluyor. Bunlara, Doğançay komisyoncu nakliyat firmaları denir. Komisyonculuk aslında hukuken yasaktır. Siz bir komisyoncunun tuzağına düştüğünüzü fark ettiniz de ilk yapmanız gereken şey idari, hukuki ve güvenlik sürecini başlatmaktır.

Güvenli Ekonomik Doğançay Nakliyatçısı Nasıl Bulunur?

Doğançay nakliyat fiyatı sitelerde aranır, telefonda sorulur. Kimileri siteler, bazı firmalar, “şok, şok Doğançay nakliyat fiyatı 300 TL, Doğançay nakliyat 350 TL” türünden anons reklam yaparlar. Dönüp bakmayın tuzaktır. Hangi evi, hangi eşyayı, nereden, nereye taşıyacağını bilmeden Doğançay nakliyat fiyatı vermek mümkün müdür? Resmi, gerçekten bu işi yapan firmalar, Doğançay nakliyat fiyatını sorusuna, nereden nereye taşınacağınızı, evinizi, sokağınızı, eşya yoğunluğunuzu, bulunduğunuz katı ve saire onlarca soru sorarak cevaplamaya çalışırlar. İnceleyip, değerlendirip sonra Doğançay nakliyat fiyatı 500 TL, 1000 TL her ne ise o fiyatı verirler. Çünkü artık neyi, nereden, nasıl, nereye taşıyacaklarını biliyorlardır. Bu bilgi ile Doğançay nakliyat fiyatı teklifini sunarlar.

Doğançay nakliyat işi için bize ulaştığınızda, olabildiğince detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğru bilgi ile doğru karar verebilir, Doğançay nakliyat tercihinizi sağlıklı yapabilirsiniz.

 


 

Doğançay Nakliyat