Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat hizmetimizi, sözleşme yaptıktan sonra eşya sigortası yaparak gerçekleştiriyoruz. Sizin için taşınma sözleşmesinin önemi nedir? Taşınma sözleşmesi vatandaş ile firmamız arasında, nakliyatın, ne zaman, hangi tarihte, nasıl, hangi yöntem ile yapılacağını yazılı, imzalı, resmi belge olarak imzalanmasıdır. Firmamız verdiği her sözü imza ile resmi belgeye dönüştürdüğünden yasal sorumluluk altına girer. Böylece, şunu konuşmuştuk, şöyle taşıma olacaktı, buna söz vermemiştik, artı ücret ödeyin, şunu yapmayız gibi gereksiz tartışmaların önüne geçer. Vatandaş da firmamızda neyi ne zaman nasıl yapacağını elindeki imzalı belge ile gayet iyi bilir ve takip eder.

Çankaya evden eve nakliyat firması sözleşme ile yetinmez. Amaç eşya güvenliğini ilk önce sağlamaktır. Hangi eşyayı nasıl aldıksa öyle taşıyacağımızı taahhüt ediyoruz. Olurda istenmeyen bir durum olursa diye de Çankaya evden eve nakliyat sigortası ile eşyalarını önce sigortalıyoruz. Biz taşınma esnasında olurda eşyanın hasar almasına yol açarsak nakliyat sigortamız ile eşyanızı karşılıyor sizi asla zarar uğratmıyoruz. Çok nadir olsa da kimi zaman görünmez kazalar, istemeden oluşan hasarlar olduğunda hem sizin hem de bizim içimiz rahat oluyor zira sigortamız eşya hasarını karşılıyor.

Çankaya evden eve nakliyat fiyatını biz ev eşyanızı tespit ettikten, evinizin sokağını ve katını gördükten taşınacağı yeri değerlendirdikten sonra veriyoruz. Buna ekspertiz denir. Ekspertiz firmamızın uzman personeli tarafından yapılır. Ekspertiz sonrası Çankaya evden eve nakliyat fiyatını teklif olarak size sunuyoruz. Bu konuda lütfen “Çankaya evden eve nakliyat 750 TL, Çankaya evden eve nakliyat fiyatı 1650 TL” gibi reklam yapanlara karşı dikkatli olunuz. Sizce taşıyacağı eşyayı, kat yüksekliğini görmeden nereye götüreceğini bilmeden fiyat verilebilir mi? Asansörlü fiyat farklıdır, kat fiyatı farklıdır, asansörsüz fiyat farklıdır, üç artı bir eşyası taşıması fiyatı farklıdır, iki artı bir eşyayı taşıması fiyatı farklıdır. Aksi düşünülebilir mi? Böylesi reklam verenler iyi niyetli ise bu işi bilmiyor kötü niyetli ise sizi dolandırmaya çalışıyor demektir. Bu neden ile dikkatli olmanızda sizin faydanız olacaktır.

Çankaya evden eve nakliyat firmasının söz güvencesi sözleşmesi, taşırken eşya güvenliği güvencesi de nakliyat sigortasıdır. Taşıma yapacak yetki belgesi, resmi vergi belgesi, sigortalı personeli, kendine ait araçları olan firma sözleşme ve sigorta da yapıyorsa güvenli çalışıyor demektir. Siz sağlıklı bilgi ile doğru seçimi yapabilirsiniz. Çankaya evden eve nakliyat için tercih sizin. Bize yedi yirmi dört açık telefonlarımızdan, maillerimizden, sitemizden ulaşabilir daha detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

 


 

Çankaya Evden Eve Nakliyat