Akyurt Evden Eve Nakliyat

Akyurt Evden Eve Nakliyat

Akyurt evden eve nakliyat, hizmetini nezaket ve hassasiyet üzerine kurdu. Taşıma sektörü, Akyurt insanın hak etmediği şekilde kabalaşan bir sektör haline dönüşüverdi. Kimse kabalığı hak etmez fakat insanların emek ve çaba ile edindiği eşyalarını hor ve kaba yöntemlerle taşımak artık alışkanlık haline geldi. Taşınır iken siz eşyalarınızı önemsiyor musunuz? Zarar, ziyan, hasar görmesin istiyor musunuz? Taşınmayı güvenli ve keyifli şekil de yapmak ister misiniz? Bu soruları ilk sizin cevap vermeniz önemlidir. Zira bu sorular afaki değil sizi bilgilendirme amaçlıdır.

Evden eve nakliyat Akyurt araştırması yapar iken soracağınız ilk soru belki de şu olmalıdır. Akyurt taşıma yapacak firmaya vergi kaydınız var mı? Bu soru sizi korsanın, kayıt dışı firmanın hilesine düşmekten kurtaracaktır. Yine Akyurt nakliyat firmasına, araçlarınız kendinize mi ait? Akyurt taşıma için yetki belgeniz var mı? Gündelikçi eleman mı sigortalı eleman mı çalıştırıyorsunuz? Akyurt evden eve nakliyat sigortası yapıyor musunuz? Akyurt evden eve nakliyat sözleşmenizi görebilir miyim? Ödemelerimi faturalandıracak mısınız? İşte bu sorular ve bu sorulara alacağınız cevap sizin gerçekten ikna olmanız önemlidir. Önemi şudur. Sözleşme yapmıyorsa, yetki belgesi yoksa, gündelikçi çalıştırıyorsa, fatura kesemiyorsa o halde bu yasal olmayan bir firmadır ve önceliği sizin eşyanızı taşımak değildir. Onun önceliği sizin paranızı almaktır. Bu bilgi lütfen aklınızda olsun. Eşyanızı önemsiyor, taşımanın kabus, eşyanızın da harap olmasını istemiyorsanız doğru sorular ile doğru cevaplar ile doğru firmayı bulunuz. Biz, önce bilgilendirme yapıyoruz. Seçim ve tercih elbette sizindir.

Akyurt evden eve nakliyat firması olarak biz, bizim ile iletişime geçtiğinizde önce ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Eşya yoğunluğu, sokağınızın nakliyat aracına uygunluğu ve gidilecek yeni evinizin de konumunu net öğrendikten sonra teklifimizi sunuyoruz. Anlaştığımızda Akyurt evden eve nakliyat sözleşmemizi, eşya sigortamızı yapıyor ve sözleşme doğrultusunda taşımayı yaparak, sizin onay verdiğinizde tamamlıyoruz.

 


 

Akyurt Evden Eve Nakliyat