Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat için ilk kural yasa dışı firmalardan uzak durmak olduğunu bilginize sunmak isteriz. Bu neden ilk kural? Çünkü yasal olmayan firmaya eşyanızı, evinizi taşıtmak isterseniz, sözleşme yapmaz, sigorta yapmaz asla size yasal muhataplık oluşturmaz. Olurda bir sorun yasadığınızda eşyanızı taşıyanların gerçek nakliyatçı değil korsan olduğunu anlamış olursunuz ki işte belaya bulaştığınız an bu andır. “Bırak eşyaları vaz geçtim” diyemezsiniz. Yasal haklar için karakola başvursanız, sözleşme olmadığı, fatura olmadığı için hak iddia edemezsiniz. Bu firmanın elemanları “hayır biz taşımadık iftira ediyor” dese aksini ispatlamamanız imkansıza yakındır. Ne yapacaksınız? Yapacağınız ilk şey yasal olmayan firmalardan uzak durmaktır.

Gölbaşı evden eve nakliyat firmasının yasal olduğunu anlamak, denetlemek zor değildir. Vergi levhasını firma zaten çıplak göz ile rahat görülebilecek bir yere koymak zorundadır. Göremiyorsanız zaten olmadığı için göremiyorsunuz veya görmeniz istenmediği için göremiyorsunuz demektir. Bunu idrak etmek oldukça kolaydır. Vergisiz çalışmak suçtur. Neden kamudan vergi kaçırma anlamına gelirde ondan suçtur. Bu vergisiz Gölbaşı nakliyatçılarına ev, iş yeri taşıtmak onların vergi kaçırma suçlarına da ortak olmak sonucunu doğurur. Bu da ayrıca bilinmesi gereken diğer bir husustur.

Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatı 900 TL, Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatı 1800 TL gibi el ilanında ki, internet sitelerindeki, dükkan önlerindeki rakamlara aldanmayınız. Zira siz, “evimi görmedin, eşyamı görmedin, nakliyat aracının sokağa girip giremeyeceğini bilmiyorsun, asansör gerekiyor mu, gerekmiyor mu bilmiyorsun, nereye götüreceğini bilmiyorsun bu Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatını neye göre 900-1800 TL olarak belirliyorsun? Diye sormalısınız. Sormazsanız fiyata kurulan tuzağa düşersiniz. Yoksa Gölbaşı nakliyat 900 ile başlar 2000 bin hatta üç binlere ulaşır.

Gölbaşı evden eve nakliyat için bizim uzman ekspertiz personelimiz, gelir evinizi, eşyanızı, taşınacağınız yeri inceler, nasıl taşınacağını belirler ve Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatı teklifini sunar. Sözlü anlaşma yazılı olarak imzalanır. Gölbaşı nakliyat sigortası yapılır. Taşıma güvenle gerçekleşir.

 


 

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat