Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyatı nasıl yapıyoruz? Taşınır iken neye dikkat etmeniz gerekir? Nakliyat firmalarından öğrenmeniz, almanız gereken bilgi nedir? Her taşıma firması güvenli midir? Gerçekten taşıma işi yapıyor mu? Pursaklar evden eve nakliyat fiyatında oynan oyunlarda bilginiz var mı? Fiyat hilesi sizin için nasıl bir tehlike arz ediyor, farkında mısınız? Bir nakliyat firmasının sanal mı gerçek mi, dolandırıcı mı yasal firma mı olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? “Altı, üstü bir ev taşıtacağız bu kadar soru nedir?” diye soruyor ve önemsemiyorsanız sorumluluk öncelikle sizdedir. Taşıtacağınız eşyalarınız önemli ise yukardaki sorular ve cevapları da önemlidir.

Pursaklar evden eve nakliyat fiyatına kurulan tuzak şudur. “Pursaklar evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, Pursaklar evden eve nakliyat fiyatı 550 TL” gibi dikkat çekecek rakamlar ile dikkat çekecek şekilde sitelere ya da el ilanları ile reklam yaparlar. Rakamın ucuzluğunun cazibesine kapılan yurttaş firma ile anlaşır. Firma evi taşımaya geldiğinde, “eşyanız çok 100 TL daha ödemeniz gerek, bulundğunuz kat yüksek 250 TL asansör ödemeniz gerek, taşıyacağımız mesafe çok uzun mazotu paylaşalım 150 TL daha ödemeniz lazım” gibi, gibi ardı, arkası gelmeyen soygun başlar. Nakliyat kamyonu yarı yüklenmiş yarı yükleniyor. Siz, “lanet olsun al 100 TL, al 150 TL, al 250 TL “ derken soyulduğunuzu bile, bile soyulmaya devam etmenin çaresizliğini yaşıyorsunuz. “Vaz geçtim, yıkın eşyalarımızı” deseniz yıkılan eşyalar ile ne yapacaksınız? Pursaklar evden eve nakliyat fiyatına kurulan soygun tuzağı budur. Bu tuzağa düşmemek için önce bu ilanalra, reklama itibar etmeyiniz. Pursaklar evden eve nakliyat fiyatını taşımak amacı ile verecek firma önce, evinizi, ev eşyanızı, taşınacağınız yeri görür, inceler, değerlendirir sonra size teklif sunar. Önce Pursaklar evden eve nakliyat firması hizmetini nasıl yapacağını beliler ki bu hizmetinin ücretini çıkarır.

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak biz, siz ulaştığınızda, önce ücretsiz olarak ekspertizimizi profesyonel elemanımız ile yaparız. Ekspertize siz müsait değilseniz sizden detaylı eşya, sokak ve yeni yer konusunda bilgi alırız. Asansör gerekip, gerekmediğine ve nasıl taşıyacağımıza karar verir sizinle paylaşırız. Tartışır fikir ortaklığına ulaşırız. Pursaklar evden eve nakliyat fiyat teklifimizi sunarız. Sözlü olarak anlaştı isek, yarın kimse zor durumda kalmasın diye nakliyat sözleşmemizi, sizin ile imzalarız. Yasal hukuki metindir ve sorumlulukları ve yine görevleri belirler. Sonrasında eşyalarınızı da nakliyat sigortası ile sigortalarız. Eşya güvenliğinizi de taşınma sigortası sağlar. Devamında sözleşme de ki gibi Pursaklar evden eve nakliyat yaparız.

 


 

Pursaklar Evden Eve Nakliyat