Çubuk Evden Eve Nakliyat

Çubuk Evden Eve Nakliyat

Çubuk evden eve nakliyat firması olarak bize yurttaş önce Çubuk evden eve nakliyat fiyatını sorar. Biz ise önce eşyalarını, evinin sokağına nakliyat aracı girip giremeyeceğini, evinin kat yüksekliğini, taşınacağı mesafeyi, yeni evinin sokağında aracın hareket edip edemeyeceğini, kat yüksekliğini sorarız. Vatandaş önce nakliyat fiyatını merak eder iken biz, hizmeti nasıl yapacağımızı belirlemek için ön bilgi almak isteriz. Bunun için ücretsiz şekilde profesyonel personelimiz gider, eşyayı, evi, sokağı inceler, rapor oluşturur. Biz işe, hizmete böyle başlarız. Böyle yapmayan nakliyatçılara karşı da sizin bilinçli olmanızı tavsiye ederiz, bilgilendiririz. Zira ev, eşya güvenliğinizi tehlikeye atıyorsunuz demektir.

Çubuk evden eve nakliyat firması olarak biz kamuya, vatandaşa, insanlığa, doğaya karşı tüm sorumluluklarımızı yerine getirmek isteriz. Örneğin vergimizi öderiz. Piyasa da vergi kaçıran firmalar var bilmenizi isteriz. Vergi kaçıran sizin eşyanıza ne yapar sormanızı bekleriz. Biz, şehir içi ve şehirlerarası yetki belgesi ile çalışırız. Yetki belgesi olmadan taşıma yapan firmalar var biliyor musunuz? Trafik kontrol eşyanız yüklü iken, yetki belgesi olmayan yük aracını bağladığını da biliyor musunuz? O durumda siz, eşyalarınızı ne yapacağınızı düşündünüz mü? Biz tüm personelimizin sigortasını öderiz. Sigortasız, gündelikçi eleman çalıştıran kaçak nakliyatçılar var. Gündelikçi elemanın bu iş mesleği değil. Be eleman sizin mobilyanızı, beyaz eşyanızı, elektronik eşyanızı nasıl paket edeceğini, nasıl taşıyacağını nasıl bilebilir ki? Hasar olduğunda bu kaçak firma size, “eleman hatası git elemandan al” diyeceğini de ön görüyor musunuz? Biz araçlarımızın bakımını zamanında yaptırırız. Hem daha az doğayı kirletsin hem de randımanlı, performanslı çalışsın isteriz. Araç bakımını ihmal eden firmaların araçları yüklü iken yollarda arıza yapıyor. Sizin eşyanızın yüklü olduğu aracın arıza nedeni ile yolda kaldığını düşünmek ister misiniz?

Çubuk evden eve nakliyat fiyatı 850 TL, Çubuk evden eve nakliyat fiyatı 1150 TL gibi reklamlara sitelerde, el ilanlarında sıkça rastlarsınız. Hangi eşyayı, asansörlü mü asansörsüz mü, nereden nereye ne zaman, nasıl taşıyacağını bilmeden verilen bu fiyatın amacının sizi tuzağa düşürmek olduğunu bilmek sizi bilgilendirir mi? Bu bilgi sizin tuzağa, dolandırıcıların eline düşmenizi önler mi, engel olur mu? Çubuk evden eve nakliyat fiyatı eşya, ev, taşınılacak yeni yer ekspertizinden sonra verilir. Doğru fiyat böyle çıkarılır. Hizmetin nasıl yapılacağı tespit edildikten sonra fiyatı belirlenir. Önce fiyat sonra hizmet diyenler önce paranı alacağım diyenlerdir. Lütfen bu bilgi aklınızın bir kenarında olsun. Çubuk evden eve nakliyat için doğru seçimi doğru bilgi ile yapınız.


 

Çubuk Evden Eve Nakliyat