Kurumsal

Kurumsal

Firmamızın kurumsal kimliği, öncelik ile yasal niteliği, vergi mükellefi olması ile görülebilir. Ulaştırma bakanlığından aldığımız yetki belgemiz kurumsal kimliğimizin yeterlilik ve yetkinliğimizin yine belgeli kanıtıdır. Korsan firmalara karşı da en önemli kurumsal ayırt edici özelliğimizdir.
Firmamızın kurumsal kimliğini oluşturan diğer bir özelliği de sigortalı profesyonel çalışan personelimizdir. Personelimiz yılların birikimi, deneyimi, tecrübesi ile yoğrulduğundan meslekte ustadır. Tüm sosyal hakları yasal güvence altındadır.
Firmamızın kurumsal kimliğini oluşturan diğer bir öğede nakliyat araçlarımızdır. Tüm araçlarımız şirketimize aittir. Teknik donanımı son modeldir. Tüm araçlarımızın bakımı zamanında ilgili firmanın ilgili servisinde yaptırılmaktadır. Kamyon, kamyonet ve asansörlerimiz her daim hizmetinizdedir.
Firmamızın kurumsal kimliğinin temel öğelerinden asıl olanlardan bir de referanslarımızı oluşturan yurttaş memnuniyetidir. Bu yıllar yılı edindiğimiz temel değerimizdir. Bu değerimiz, asıl kimliğimizi oluşturmakta, bu özelliğimizi büyüttüğümüz, referans değerlerimizi güçlendirdiğimiz kadar kurumsal kimliğimizden bahsedebilmekteyiz.