Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ankara evden eve nakliyat hizmetimiz, sizin bize ulaşmanız ile başlar.
Biz evden eve eşya taşıma işi yapıyoruz. Teknik personel donanımız evden eve eşya nakliyatı yapmaya uygundur, elverişlidir. Sektörde bu işi on yıllara varan bir deneyim ile geliştiriyoruz.
Firmamız iş yeri taşıma yapar. İş yeri taşımak geniş ve gelişkin bir alandır. İş yeri taşıtmak istediğinizde biz taşınacak iş yerini gördükten sonra somut bir plan ve proje ile nasıl taşıyacağımızı size sunuyoruz.
Şirketimiz büro, ofis taşıma işini de gayet nitelikli yapacak donanıma, personele ve kapasiteye sahiptir.
İşletmemiz fuar için taşıma yapacak eğitimli personele sahiptir. Fuar için taşınacak eşya veya parça hakkında bilgi edindikten sonra hangi eşyanın nasıl bir yöntem ile taşınabileceğiniz, plan ve program oluşturarak sizin onayınıza sunuyoruz.
Şehir içinde hizmet bölgemiz tüm Ankara il sınırlarıdır. Tüm ilçelere, beldelere, köylere nakliyat hizmeti veriyoruz. Şu köyden bu ilçeye veya bu ilçeden Ankara merkeze şu kadar eşya taşırlar mı gibi soruyu sormanıza gerek yok bu bizim işimiz tüm şehirde, şehrin içinde ve dışında her yerden her yere taşıma işini yapıyoruz.
Şehirler arası nakliyatta da ülkemizin tüm illerinden Ankara’ya ve Ankara’dan tüm il ve ilçelerimize taşıma yapıyoruz. Şehirler arası nakliyat yetki ve yeterlilik belgemiz var. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz hem yetki belgemiz hem de firma nitelimiz açısından emindir, güvenilirdir.
İster şehir içi ister şehirler arası olsun tüm nakliyatlarda paketleme ve ambalajlama işinde her eşyaya uygun ve o eşyaya özel paketleme ve yine ambalajlama yapıyoruz.
Yüksek katlardan ya da yüksek katlara nakliyat yapıyorsak mutlaka asansör kullanıyoruz. Asansör kullanıp kullanmayacağımızı gerekip gerekmediğini mutlaka ekspertiz sonrası size rapor olarak sunuyoruz.