Keçiören Nakliyat

Keçiören Nakliyat

Keçiören nakliyat, Keçiören ilçesi ve Ankara ilinde taşıma hizmeti vermektedir. Keçiören önceleri Altındağ’a bağlı bir mahalle iken bin dokuz yüz seksen dörtte(1984) ilçe oldu. Şimdilerde nüfusu bir milyonu aşar durumdadır. Ankara’nın metropol sayılabilecek ilçelerinden biridir. Yedi semti, kırk yedi mahallesi bulunmaktadır.  

Keçiören'nin Korsan Nakliyatçıları Var

Keçiören nakliyat sektörü bir milyona varan nüfuslu bir ilçe için hali ile hareketli, dinamik, potansiyeli çok büyük bu neden ile de yüksek rekabet ortamına sahiptir. Bu yazılanların tek tek, avantajlı ve dezavantajlı anlamları var. Nedir bunlar? Rekabetin yüksek olmasının avantajı ve yine dezavantajı ne oluyor? Avantajı şudur: rekabet vatandaşın daha nitelikli hizmeti daha ekonomik lamasına neden olabilir, zemin sunabilir. Dezavantajı nedir? O da şudur: haksız rekabet ortamı doğurmaktadır. Haksız rekabet nedir? Haksız rekabet eşit olmayan koşullarda yapılan rekabettir. Eşit olmayan koşullar ne olabilir bu sektör için? Şu olabilir: Vergi kaydı olan, elemanını sigortalayan, yetki belgesine sahip, araçları kendine ait olan, şirketinin ve araçlarının vergisini ödeyen, personelinin sigortasını ödeyen ve haklarını karşılayan firma ile bu giderlerin hiç birisini yapmayan firmanın insanlara hizmet verirken fiyat teklifi vermesidir.

Keçiören ucuz Nakliyat

Aylık gideri örneğin beş bin lira olan bir firma ile aylık gideri sıfır olan bir firmanın hizmet verir iken hizmet bedeli yarıştırması haksızlıktır. Bu gideri yapmayan, yani vergi ödemeyen, personeline sigorta yapmayan, araçlarının vergilerini ödemeyen firmalar korsan firmalardır. Bu firmalar yasa dışıdır.  Yasaların boşluğundan, kamu denetiminin yetersizliğinden faydalanıp levha asan bu firmalar yurttaşın yoksulluğundan da faydalanarak ucuz Keçiören nakliyat sloganı ve reklamı ile vatandaşı ağına düşürmekte, dolandırmaktadır. Vergisini ödeyen, personelin haklarını gözeten, yetki belgesi olan, araçları bakımlı ve güvenli olan firmalar hali ile, sigortalı, sözleşmeli nakliyat yapmasına rağmen, verdiği fiyat korsan firmaların doğal olarak üstünde olmakta, pahalıcı firma olarak etiketlenmektedirler. Aslında korsana ucuza taşıtan vatandaş, kırılan eşyası, hasar gören malzemeleri, artı masrafları dikkate alındığında aslında iki katı daha fazla masraf etmektedir. Düştüğü tuzağı sonradan fark etse de iş işten geçmiş olmaktadır.

Resmi Sözleşmeli Sigortalı Güvenli Keçiören Nakliyat

Keçiören nakliyat firması bakıyor isek o halde vergi kaydını görmeyi, sigortalı personelden emin olmayı, yetki belgesini mutlaka kontrol etmeyi, sözleşme ve sigorta yapmadan asla evinize girilmesine ve eşyalarınıza dokunulmasına asla izin vermemeyi ön bilgi olarak aklımızda tutuyoruz. Yoksa tuzağa düşme tehlikesi, dolandırılma riski var asla unutmamak gerekir.

Keçiören nakliyat fiyatı almak istediğinizde, bize ulaşır iseniz, peşinen Keçiören nakliyat fiyatı : 1000 TL, 2000 TL gibi matbu, hazır rakamlar sunmuyoruz. Eşya yoğunluğunuz, evinizin konumu, asansöre ihtiyaç olup olmadığı incelendikten sonra size fiyat sunuyoruz. Teklifimizi kabul eder iseniz de, Sözleşme yaparak, sigortalama işleminden sonra Keçiören nakliyata başlıyoruz.


 

Keçiören Nakliyat