Altındağ Evden Eve Nakliyat

Altındağ Evden Eve Nakliyat

Altındağ evden eve nakliyat nasıl yapılıyor? Doğrusu nasıl yapılmalıdır? İnsanların mağduriyeti neden oluyor? Bu iş bir tür kabusa neden, niçin dönüşüyor? Yurttaş önce hangi bilgilere sahip olmalıdır? Doğru firma seçimini nasıl yapmalıdır? İşini gerçekten düzgün yapacak firmayı nasıl bulmalıdır? Altındağ evden eve nakliyat şirketlerinin durumu nedir?

Altındağ evden eve nakliyat için onlarca sorunun akla takılması olağandır. Bir kamyon, kamyonet alan her kes Altındağ nakliyatçısı olarak piyasaya çıkmaktadır. Bu firma ya da kişilerin önceliği iş yapmak değildir. Bunların önceliği “nasıl üç, beş kuruş para kaparım” üzerine kuruludur. Hal böyle olunca da nakliyatı bir meslek olarak değil, bir iş olarak değil, yurttaşı dolandırıp bir an önce paralarını kapmak için yapmaktadırlar. Gerçek hal bu denli yalındır.

Altındağ evden eve nakliyat yatıracak vatandaş firmaya hizmeti nasıl verdiğini sormakla işe başlamalıdır. Önce Altındağ evden eve nakliyat fiyatı nedir derse hatalı başlangıç yapmış olur. Dolandırıcıların oyununa düşme tehlikesi ile yüz yüze gelir. Önce “Altındağ evden eve nakliyat hizmetini nasıl veriyorsunuz?” diye sorduğunda alacağı cevap doğru seçimi yapıp yapmadığının ip uçlarını verir. Yoksulluktan ve elbette bilmemekten kaynaklı vatandaş önce fiyatı soruyor. Bunu bilen dolandırıcılar da tuzaklarını fiyata kuruyor. Ucuz nakliyat fiyatı verdiklerinde insanları tuzaklarına düşürüyorlar. Ucuz fiyat verme sıkıntıları yok bunların. Vergi ödemezler, araç bakımı yaptırmazlar, eleman sigortası yapmazlar, hatta ofis dahi kullanmazlar böyle olunca da giderleri olmadığı için o an alabilecekleri rakamı verirler. Yurttaş vergi kaçıran, elemanın sigortasını kaçıran, araç bakımını yaptırmayan korsan ile karşı karşıya olduğunu anlamakta çok geç kalıyor. Maalesef mağdurlar arasına karışıyor.

Altındağ evden eve nakliyat yapar iken, “sözleşme yapıyor musun, fatura kesiyor musun, nakliyat sigortası yapıyor musun, sigortalı personel ile mi çalışıyorsun, araçların firmana mı ait” soruları doğru sorular ve doğru firmaya götürecek sorulardır. İsabetli birkaç soru dahi dolandırıcıların tuzağına düşmenizi engeller. Evinize, eşyanıza kıymet veriyorsanız, kırılsın, bozulsun, hasar görsün istemiyorsanız, taşınır iken hukuk güvencesi, sigorta güvencesi istiyorsanız lütfen bu soruları sormaktan imtina etmeyiniz. Sonrası yaşayacağınız mağduriyet can yakıcıdır. Bozulmuş televizyon, hasar görmüş mobilya, ziyan olmuş beyaz eşya demektir.

Altındağ evden eve nakliyat için bize ulaştığınızda hizmet sıralamamız şöyledir. Önce evinizin sokağına nakliyat aracının rahat hareket edebileceğini, bulunduğunuz katı, olası asansör ihtiyacını, eşya yoğunluğunuzu öğreniriz. Bunun için ücretsiz ekspertiz yaparız. Yani sizin için mümkünse bizzat inceleriz. Taşınacağınız yeni yer için de benzeri ekspertiz yaparız. Sonra Altındağ evden eve nakliyat fiyatını sunarız. İstişare ederiz. Sözlü anlaştı isek, yazılı Altındağ evden eve nakliyat sözleşmesi yaparız. Ardından Altındağ evden eve nakliyat sigortasını yaptırarak eşyalarınızı sigortalarız. Sözleşme günü geldiğinde her eşyanıza özel paketleme, ambalaj işini biz yaparız. Siz ister kahve içerek izlersiniz ister ise başka işlerinizi yaparsınız. Altındağ evden eve nakliyat her eşya özel, her ev özgün yol ve yöntem ile taşınır. Seyahat keyfini yaşatmak bizim asıl görevimizdir. Altındağ evden eve nakliyat en sonunda çöpünü dahi toplayıp geri dönüşüme göndererek hem sizin hem de doğanın sağlığını gözetiriz.

 


 

Altındağ Evden Eve Nakliyat