Altındağ Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Altındağ Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Altındağ evden eve nakliyat fiyatı için görüştüğümüz firmalardan, aldığımız fiyatlar sonrası doğal olarak kafamız karışıyor. Altındağ evden eve nakliyat fiyatı 350 TL diyen de var, Altındağ evden eve nakliyat fiyatı 1350 TL diyen de var. Arada bir değil, iki değil, üç, dört kat fiyat aralığı oluşuyor. Nede acaba? Sorusunu çözmeye çalışır iken sorduğumuz her firmanın farklı kendine göre ayrı açıklaması var. “Kandırılıyor muyuz? Bir oyuna mı getiriliyoruz? Sonuçta bu insanlar evime girecek, eşyalarımı alacak” diye düşünüp, endişe duyuyoruz.

Altındağ evden eve nakliyat fiyatı asıl olarak iki temel özelliği farklı olan firmaların verdiği fiyatlar bu özelliklerinden dolayı ayrışıyor. Bir Altındağ taşıma firması, vergi ödüyorsa, araçları kendine aitse, sigortalı personel taşıyorsa, asansör ile taşıma yapıyor ise, sözleşme ve eşya sigortası yapıyorsa doğal olarak tüm bu giderleri Altındağ taşıma fiyatına yansıyor. Diğer bir, Altındağ taşıma firması, vergisiz, araçsız, sigortalı personeli yok, sözleşme yapmıyor, eşya sigortası yapmıyorsa doğal olarak, Altındağ ucuz taşıma fiyatı veriyor. Piyasa dili ile bu haksız rekabet oluyor. Çünkü bir firma yasal çalışır iken diğer firma yasa dışı çalışıyor ve korsanlık yapıyor. Doğal olarak da Altındağ ucuz nakliyat fiyatı şekillendiriyor. Bu yasa dışı firmalar nasıl çalışıyor? Yasal boşlukları ve denetim boşluklarını değerlendiriyorlar. Bizim için sakıncası var mı bu firmaların nasıl olsa, Altındağ ucuz taşıma fiyatı veriyorlar? Bunlar korsan, fatura vermezler, sözleşme yapmazlar, “hamal” çalıştırırlar. Yani sorun çıktığında siz suçlu duruma düşersiniz. Artı, gündelikçi eleman sizin televizyonunuzu, buzdolabınızı, avizenizi nasıl paketler? Paketlemez. Battaniyeye sarar sırtına alır. Kapı, baca, merdiven çarpa, çarpa, kıra, döke taşır. ”Taşınma da olur böyle şeyler” cevabı hoşunuza gitmez ise de sıkça duyarsınız. Eşyalarınızın ne hale geleceğinin sizin için bir önemi var ise, korsan ucuz taşımacıların yol açacakları hasar sizi canınızı yakacak, kadar ilgilendirecektir.

Altındağ evden eve nakliyat fiyatı için her yasal firma gibi bizde önce, eşya ve ev konumu tespitini ücretsiz yaparız. Bu tespit sonrasında, Altındağ evden eve nakliyat fiyatımızı size ifade ederiz. Öğrenci, engelli, yaşlı, hasta yurttaşa özel indirim yaparız. Dönemsel kampanyalarımıza göre de indirim uygularız. Anlaştığımızda, tüm yasal firmalar gibi Altındağ taşıma sözleşmemizi imzalar, Altındağ eşya nakliyat sigortamızı yaparız, tüm ödemelerinizi faturalandırırız.

 


 

Altındağ Evden Eve Nakliyat Fiyatı