Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak evden eve nakliyat, Ankara’nın Mamak ilçesine hizmet vermektedir. İşletmemizin teknik donanımı, personel düzeyi geliştirilmiştir. Mamak’tan Ankara2nın tüm ilçelerine, Ülkenin her köşesine taşıyabilme kapasitemiz vardır. İhtiyaç doğrultusunda, Ankara’nın tüm ilçelerinden veya Türkiye’nin her hangi bir yerinden Mamak’a evinizi, ofisinizi, iş yerinizi taşıyoruz. Sadece ilçemiz sınırları ile sınırlı değil taşıma hizmetimiz tüm ülkemizin her yerine eşyanızı götürecek personel ve araç donanımına sahibiz. Gerekli yetki belgemiz de mevcuttur.

Mamak evden eve nakliyat firması nasıl olmalıdır? Hangi özelliklere ve belgelere sahip olmalıdır? Mamak nakliyat firması önce vergi kaydına, mükellefiyete, tüzel kimliğe sahip olmalıdır. Yasal olabilmesi için bu şarttır. Yoksa yasa dışı iş yapıyor demektir. Mamak nakliyat firması sigortalı personele sahip olmalıdır. Mesleki eğitim için de bu gereklidir, işçi hakları için da bu yasal zorunluluktur. Sigortasız nakliyat işçisi çalıştırıyorsa suç işliyordur. Meslekten olmayan sigortası olmayan eleman çalıştırmak hem suçtur hem de sizin eşyalarınız için risklidir. Mamak nakliyat firması taşıma yapabilmesi için ilgili bakanlıktan yetki belgesi almalıdır. Yetki belgesi yok ise, kaçak taşıma yapıyordur. Denetime denk geldiğinde hem ağır para cezası verilir hem de araç başlanır. Üzerinde sizin eşyanız varsa, yeni baştan Mamak nakliyat firması bulmak ona taşıtmak zorunda kalabilirsiniz. Mamak nakliyat firması nakliyat sigortası ile çalışması gerekir. Eşyalarınıza daha dokunmadan önce nakliyat sigortası ile eşyalarınızı sigortalamalıdır.

Mamak evden eve nakliyat fiyatı 990 TL, Mamak evden eve nakliyat 1900 TL” türünden reklam etiket fiyatı verilemez. Böyle yapanlara aldanmayınız, kanmayınız. Mamak evden eve nakliyat fiyatı için uzman nakliyat ekspertizi gelir, eşyanızı, sokağınızı, bulunduğunuz katı ve gideceği taşınacağı yeni yeni inceler, etüt eder, bu sonuca göre “Mamak evden eve nakliyat fiyatı şu ücrete olur” der. Olurda zamanınız uygun değilse sizden emin oluncaya kadar detaylı bilgi aldıktan sonra Mamak evden eve nakliyat fiyatını ücretlendirir. Aksi durum da neyi, nasıl, nereye, kaç eleman ile, ne kadar sürede, nasıl teknik ve zaman ile götüreceğini bilmeden fiyat verilemez. Verenlerde sizi dolandırmayı düşünenlerdir. Bu lütfen aklınızda olsun. Bilinçli davranınız.

Mamak evden eve nakliyat için biz ekspertiz sonrası fiyatta anlaşır isek, Mamak evden eve nakliyat sözleşmesi yaparız. Sorumluluklarımız hukuksal güvence altına sokar sizin de yasal haklarınızı sağlama alırız. Mamak evden eve nakliyat sigortası yaparak eşya güvencesi oluştururuz. Özen ve özel yöntemler ile paket yaparız, taşırız, beyaz eşyanızı çalıştırırız, mobilyanızı monte ederiz. Taşınmadan çıkan çöpleri de geri dönüşüme göndeririz.

 


 

Mamak Evden Eve Nakliyat