Çayyolu Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı nedir, kaç paradır? Sorusunu Çayyolu taşıma firmalarına sorduğumuzda dudak uçuklatacak farklar olduğunu görebiliriz. Niçin bu denli açık ara fiyat farkı bize farklı, farklı firmalar tarafından verilmektedir? Bu hizmet kaç türlü yapılabilir ki böylesi büyük farklılıklar oluşur? Acaba hangi firmanın, Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı makul, isabetli ve uygundur? Bu konuda endişeye düşmekte, kaygı yaşamakta aslında haklıyız. Neden?

Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı için bize, “önce eşyanızı, evinizi, taşınacağınız yeri inceleyip sonra fiyat verebiliriz?” diyen firmaları önceliğimize almalıyız. Çünkü bu firmalar, önce nasıl bir hizmet verebileceklerini belirlemek istiyorlar. Taşıma hizmetini nasıl yapacaklarını netleştirdikten sonra bu hizmetin bedeli olan, Çayyolu evden eve nakliyat fiyatını netleştiriyorlar. Bu ayrıntı bize, firmanın niyeti ve niteliği konusunda ciddi ip ucu verebilecek ayrıntıdır.

Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı farklılığının en önemli nedeni haksız rekabet ortamının oluşmasıdır. Bir çok Çayyolu taşıma firması korsandır. Merdiven altı firmadır. Yani tüm giderlerden nerede ise muaftırlar. Vergi ödemezler,  elemanlarına sigorta yapmazlar. Hatta bir çoğunun ofisi dahi olmadığından ofis giderleri dahi yoktur. Doğal olarak bu Çayyolu korsan taşımacıları fiyatlarını da Çayyolu ucuz nakliyat fiyatı şeklinde sunmaktadırlar. Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı 430 TL, Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı 520 TL şeklinde fiyat verirler. Burada bizim açımızdan sıkıntı şudur, bu Çayyolu korsan taşımacıları, sözleşme yapmazlar, Çayyolu taşıma sigortası yapmazlar, ödeme durumunda fatura vermezler. Çalıştırdıkları personel meslekten değil gündelikçidir. Bunlar olmayınca da yapılan taşıma hali ile, topla, çuvalla at şeklindedir. Eşyalarımızın taşınır iken hurda olduğunu seyrederiz. Kendi eşyalarımızı hurdaya çıkarmaları için bu korsanlara artı para ödemiş oluruz. Sonuçta, “Çayyolu ucuz nakliyat fiyatı” böyle olur. Bu kötü durumu hukuka, adliyeye taşıyamazsınız. Çünkü sözleşmeniz, faturanız yoktur. Sonrası zaten genel de kavga ve gürültüdür. Derler ya “param ile rezil oldum” diye, işte tam olarak bu hali ifade ederler.

Çayyolu evden eve nakliyat fiyatını biz, eşya ekspertizi sonrasında veriyoruz. Öğrenci, hasta, yaşlı, engelli yurttaşımıza özel indirim uyguluyoruz. Dönemsel, Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı kampanyalarımız oluyor, sitemizden veya telefonlarımız ile bizden takip edebilirsiniz. Ayrıca biz, Çayyolu nakliyat sözleşmesi, Çayyolu sigortası yapıyor tüm ödemelerini faturalandırıyoruz.

 


 

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Fiyatı