Eryaman Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Eryaman Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Eryaman evden eve nakliyat fiyatı vermeden önce biz, eşyanız, sokağınız, taşınacağınız yer konusunda bilgi edinmek istiyoruz. Bunun için de Eryaman evden eve nakliyat ekspertizi yapıyoruz. Ekspertizi ücretsiz yapıyoruz. Bunun için sadece personelimize zaman ayırmanız yeterlidir. Zamanınız yoksa veya müsait değil iseniz, eşyanız konusunda detaylı bilgi rica ediyoruz. Bulunduğunuz kat yüksekliğini hem şimdiki hem de taşınacağınız ev için öğrenmek istiyoruz. Amaç doğru fiyatı vermek istiyoruz. Doğru fiyat vermenin yöntemi budur.

Size eşyanızı dahi sormadan, “Eryaman evden eve nakliyat fiyatı 500 TL, Eryaman evden eve nakliyat fiyatı 1000 TL” gibi fiyat veren olduğunda lütfen önce durunuz. Dikkatli olunuz. Çünkü iki tür Eryaman evden eve nakliyat fiyatı vardır. Birincisi yasal, sigortalı personel çalıştıran, yetki belgesi olan, araçları kendine ait gerçek Eryaman nakliyat firmalarının fiyatıdır. İkinci tür Eryaman nakliyat fiyatı, Eryaman korsan nakliyat firmalarının fiyatıdır. Eryaman korsan nakliyatçıların, vergi gideri, eleman gideri, araç gideri olmadığından onlar “Eryaman evden eve ucuz nakliyat fiyatı” verebilirler. Hatta onlar, internet sitelerine, el ilanlarına, panolara, “Eryaman evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, Eryaman evden eve nakliyat fiyatı  650 TL” yazarlar. Bu ilanların başına da “şok, şok” diye eklerler. Evet şok olacaksınız ama ne zaman şok olacaksınız? Görüştünüz firma ile eşyanızı taşımaya gelen firma farklı olduğunda. Bugün değil yarın, bir değil iki saat sonra diye diye ertelendiğinizde. Asansör gerekli 250 TL daha ödemeniz gerekli dendiğinde. Eşyanız da mobilya var mı artı 100 TL daha ödeyeceksiniz dendiğinde. Gidilecek mesafe çok uzun artı 150 TL yakıt gideri vereceksiniz denildiğinde şok hem de şok üstüne şok olacaksınız. Bu şokları atlatamadan televizyonunuzun bozulduğunu, buz dolabınızın çizildiğini, mobilyanızın dağıldığını görmek sizi ne hale sokar düşünebiliyor musunuz?

Eryaman evden eve nakliyat fiyatı için siz, fiyat alır iken, firmanın yasal, personel, araç, yetki belgesi durumunu inceledikten ve emin olduktan sonra alırsanız doğru fiyatı alabilir, birkaç firmadan daha fiyat alarak teyit edebilirsiniz.

 


 

Eryaman Evden Eve Nakliyat Fiyatı