Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Etimesgut evden eve nakliyat fiyatı nedir? Nasıl belirlenir? Özel bir tarifesi var mıdır? Doğru fiyat alığınıza nasıl emin olabilirsiniz? Firmalar arasında bu denli fiyat farkı nasıl oluşmaktadır? Etimesgut evden eve nakliyat fiyatı sadece bir kere mi belirlenir yoksa nakliyat esnasında yeniden ücret istenir mi? Etimesgut evden eve asansörlü nakliyat fiyat farklı mıdır? Etimesgut evden eve asansörsüz nakliyat fiyat farklı mıdır? Böylesi onlarca soruya dair net ve emin olacağınız bilgilendirme bulmak pek mümkün değildir. Önce bilgi vermek tüm firmaların ilk sorumluluğu iken mümkünse bilgisiz bırakmayı tercih ederler. Neden mi? Bilinçsiz insanı dolandırmak, parasını çarpmak daha kolaylarına gelmektedir.

Etimesgut evden eve nakliyat fiyatı 680 TL, Etimesgut evden eve nakliyat fiyatı 1080 TL gibi tarife fiyatları yoktur. Bir artı bir eşyasını taşımak farklı ücretlendirilir. İki artı bir ev eşyası farklı ücretlendirilir. Üç artı bir veya dört artı bir farklı ücretlendirilir. Taşınacak mesafe ücrete yansır. Yeni ve eski evinizin eşyalarını taşımak için asansör kullanılması gerektiğinde asansör taşıma ücretine yansır. Tüm bunlardan emin olmadan fiyat veren firmalar emin olunuz ki sizi dolandırmak istiyordur. Size, “ücretsiz ekspertiz yaparak eşya yoğunluğunuzu, kat yüksekliğinizi, taşınacak mesafeyi ve yeni evin konumunu tam öğrendikten sonra, Etimesgut evden eve nakliyat fiyatı verebiliriz” diyen ve demeyen firmaları mutlaka ayırınız. Ücretsiz ekspertizden sonra Etimesgut evden eve nakliyat fiyatı veren firmaların en az bir kaçından fiyat aldıktan sonra, son kararınızı vermeniz isabetli karar vermenize yardımcı olacaktır. Ekspertiz yapmadan, yani ev ve eşyanızı görmeden, bilmeden fiyat veren firmaları tercih ederseniz sonrasında, “ eşyanız çokmuş 50 TL artı ödeyeceksiniz, asansör için de 150 TL daha ödeyeceksiniz, gidilecek mesafe çok uzun yakıt için 50 TL daha ödeyeceksiniz” gibi ardı arkası kesilmeyen ücretler ile soyulduğunuzu zaten fark edeceksiniz.

Etimesgut evden eve nakliyat fiyatı için biz önce ekspertiz yaparak, evinizin olduğu sokağı, bulunduğu katı, gideceği mesafeyi ve yeni evinizi inceledikten sonra, size, asansörlü veya asansörsüz ihtiyaca göre taşınma yöntemini belirliyoruz ve fiyat teklif sunumu yapıyoruz. Biz, Etimesgut evden eve nakliyat fiyatını bir kere veriyoruz ve sözleşme ile sorumluluklarımızı imza altına alıyoruz. Hukuk güvencesine kavuşturuyoruz.

 


 

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatı