Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatı 750 TL gibi sabit fiyat değildir. Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatı sizin eşya yoğunluğunuza göre, eşyanızın bulunduğu binada ki kat yüksekliğinize göre, taşınacağınız mesafenin uzunluğuna göre belirlenir. Yani, Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatı taşınacak eşya, ev, ve mesafeye göre netleştirilir. Kim ki bunları araştırmadan, bilmeden size fiyat veriyorsa lütfen durup düşününüz, “nasıl bu fiyatı veriyor, amacı ne?” diye sorgulayınız.

Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatı 350 TL, Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatı 850 TL diye bir de “şok, şok, böylesi görülmedi” gibi spot reklam fiyatı ile sağda solda, panolarda, el ilanlarında, internet sitelerinde reklam yapanlar var. Nedir bunların mantıkları? Bu fiyatlar müstakil ev eşyası fiyatı mı, bir artı bir daire eşya fiyatı mı, iki artı bir daire eşyası taşıma fiyatı mı, üç artı yada dört artı bir daire eşyası taşıma fiyatı mı? Asansörlü taşıma fiyatı mı asansörsüz taşıma fiyatı mı? Bu soruların düşüncenize takılması gerekmez mi? Aslında bu fiyatları, yukarda saydığımız hiç birinin fiyatı değildir. Bu ücretler, yurttaşı tuzağa düşürmek, taşıma işini almak için oluşturulmuş reklam hileleridir. Bu tür reklam hilesi yapanların fiyatları reklamlarında verdikleri ücret değildir. Bu ücret sadece başlangıç ücretidir. Yani siz, şöyle anlayabilirsiniz. Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatı 350 TL diye reklam veren firma, taşıma ücretine 350 TL ile başlıyor, sonra, “sizin eşyanız üç artı birmiş, bu bir artı bir fiyatı, 200 TL daha ödemeniz gerekir. Sonrasında, sizin bulunduğunuz daire yüksek katta, aşağı indirmek için yük asansörü kiralayacağız bu kiranın ayrısını siz ödemeniz lazım, yük asansörü kirasının yarısı 150 TL yi de siz vermelisiniz. Gidilecek, taşınılacak yol çok uzun bize söylemediniz, yol yakıt masrafının yarısı için de 100 TL yakıt gideri ücreti ödemelisiniz. Elemanımız sigortalı değil, lütfen bahşiş için bir 50 TL daha ödeyiniz.”  İşte reklam hilesi budur ve bu bir soyulma halidir. Sözleşme yapmamışsınız. Fatura almamışsınız. Hukuk sizin için ne yapabilir? Eşyanız ambalaj yapılmış evin ortasında, ödemeyip, vazgeçseniz ne yapacaksınız? “Lanet olsun” diyerek, tabi içinizden, dolandırılma hissi ile yavaş yavaş soyguna uğradığınızı sonradan anlayacaksınız.

Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatını bizden istediğinizde biz, detaylı, eşya, ev, bina kat yüksekliği, gidilecek yol ve yeni evin konumu ve yüksekliğine dair sizden bilgi alıyoruz. Mümkünse, sizin için uygunsa bir personelimiz yerinde görmek üzere, geliyor. Bu işlem ücretsizdir. Bu bilgi doğrultusunda fiyat veriyoruz. Fiyatımızda, öğrenci, yaşlı, hasta, engelli yurttaşımıza özel indirim uyguluyoruz. Bazı zamanlar kampanyalar uyguluyoruz. Fiyatta anlaştı isek, sözleşmemizi imzalıyor, eşya sigortamızı yapıyor ve işe başlıyoruz. Ödeme sonrası faturanız elinizde oluyor.

 


 

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Fiyatı