İzmir Evden Eve Nakliyat Güvence

İzmir Evden Eve Nakliyat Güvence

İzmir evden eve Nakliyat güvencesi nedir?

Bu iş de güvence nasıl oluşturulur?

İster İzmir, ster İstanbul, Ankara veya diğer büyük şehirlerde olun fark etmez. Küçük bir yerdesiniz, tanıdık nakliyatçı var ve tanışıklığa, hatıra gönle güveniyorsunuz bu elbette olabilir.

Üç milyonluk kentte, yüzlerce hırsız nakliyatçının olduğu şehirde, İzmir evden eve eşya taşıtmak istiyorsunuz. Eşyalarınız önemli ve pahalı olabilir. Aslında önemi ve pahası sizin ihtiyacınız olan eşyalar yeni evinizde kullanmak için evden eve İzmir nakliyat yaptırmak istiyorsunuz değil mi? Nakliyatta ki amaç yeni evde kullanabilmektir.

Peki en az yarısından fazlası İzmir evden eve nakliyat firması nasıl düşünür? Şöyle düşünür. “Ben bir an önce bu müşteriden en fazla parayı nasıl alırı?” Bu düşünce ile size reklam yapar. Burada nakliyat adı altında sizden para almak en fazla para almaktır.

Size eşyanız nedir, eviniz nerededir, nereye taşınacaktır sormaz bile. Ucuz İzmir nakliyat fiyatı verir. Size detaylı ve uzun reklam konuşması yapar.

“Güvencen ne arkadaşım diye sorduğunuzda, “İzmir evden eve nakliyatta güvencen ne?” “Benim her hangi bir eşyam hasar görürse güvencesi ne olacak?” asıl sormanız gereken soru bu.

“Güvence biziz” diyen firmadan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Neden?

Bu beylik bir sözdür. Yasal ve fiili olarak hiçbir anlamı yoktur.

İzmir evden eve nakliyatın güvencesi sözleşmedir. Nakliyat sigortasıdır. Sözleşme ile İzmir nakliyat fiyatını sabitlersiniz. Firmanın sorumluluklarını yasal olarak resmi imza altına alırsınız. Değil mi? Nakliye sigortası ile de olası eşya hasarına karşı taşıma sigortasının hasarı karşılaması resmi olarak garanti altına alınmış olur.

İzmir asansörlü nakliyat güvencesi söz değil, reklam değil, taşımacılık sözleşmesi ve taşımacılık sigortasıdır. Güvence ile eşyanızı taşıtmak istiyorsanız bu iki yasal işlemi daha en baştan yapmalısınız. Bu bilgi dikkatinizde olmalıdır.

 

Tarih : 2017-07-20

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz