İzmir Nakliyat Firması Araştırma

İzmir Nakliyat Firması Araştırma

İzmir ilçelerinde nakliyat yaptırmak istediğinizde ilk yapmanız gereken araştırmak.

İzmir nakliyat sektöründe araştırmadan iş yaptığınızda riske girersiniz. Araştırmak hayatın her alanında gereklidir. Fakat yasaldan çok korsan ve hırsız firmanın olduğu bu sektörde daha çok araştırma yapmak gerekir.

Neden komisyoncular İzmir evden eve hizmetini resmi yasal nakliyat hizmeti veren firmalardan daha çok yapıyor. Bu sorunun cevabından hem kamu hem de yurttaş sorumlu olabilir. Yurttaş bu durumun kesin mağdurudur.

Nasıl mı?

“Evden eve İzmir firması ile eşyamı taşıttım. Televizyonun haşat oldu. Buz dolabım hala tamirde. Mobilyamı yeniletmek zorunda kaldım. Ben bu eşyaları niye taşıttım ki? Taşıtır iken zaten hepsi çöp oldu”

Bu serzenişi binlerce insandan duymayan yoktur aslında.

Eski evimiz Bornova da, eşyamızı Bornova evden eve nakliyat firmaları ile yeni evimize, Balçova ya taşıyacağız nasıl yapalım?

Bu soru için cevabımız yine araştırma olacaktır. Balçova evden eve nakliyat firmalarını detaylı ve çok yönlü araştırmanızı tavsiye ederiz.

Nasıl araştırma?

Vergi kaydından, kendi personelinden, yetki belgesinden, kendi araçlarından emin olduğunuz firmalardan fiyat teklifi alın. Buca evden eve nakliyat firması araştır iken de araştıracağımız, öğreneceğimiz şeyler bunlardır.

Size, “taşımayı sözleşmeli ve sigortalı yaparız” diyen firmaları tercih edin.

“Ne var ki abi, abla taşırız üç beş kuruşa” diyen kişi ya da firmalar işinde ciddi olmadığı gibi yasal da değildir. Muhtemelen de korsandır.

Bu durumda İzmir evden eve nakliyat firması araştırmasın kriterleri de sıralanmış oldu aslında. Web sitesine bakmak, telefon ile detaylı bilgi sormak, ofisinde sözleşme yapmak, eşya sigortası yaptırmak hiç vaz geçmeyeceğimiz temel araştırma ve nakliyat yaptırma yöntemlerimiz olabilir.

Biz yurttaş için araştırma ve doğru bilginin görev olduğu bilinci ile hareket ediyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, ilgili departmanımız ile görüşebilirsiniz.

 

Tarih : 2017-07-20

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz