Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara insanı için asansör kelimesinin karşılığı artık değişmek üzere çünkü artık sadece bina içinde olan asansörden başka ev taşıma işinde kullanılan asansörde Ankara’da faaliyete başlamıştır. Artık modern taşımacılığın önemli bir belirtisi olan Ankara asansörlü nakliyat hizmeti oluşmaya başlamıştır. Oluşmaya başlamıştır diyoruz çünkü Ankara’da henüz bu işin hakkını vererek yapan firma sayısı oldukça azdır.

Ankara Profesyonel Asansörlü Nakliyat

Bazı firmalar da Ankara asansörlü nakliyat işi yaptıklarını söylemekte fakat çağın çok gerisinden gelmekte olup son derece eski asansörlerle iş yapmaya çalışmaktadırlar. Mekanik ve hidrolik asansör arasındaki farkı dahi anlayamayan bu firmaların asansörlerinin kaza riski de daha fazla olmaktadır. Acemice yapılacak olan asansörlü nakliyat faydadan çok zarar verecektir. Bu yüzden de firmada bir eksperin olmasında fayda vardır.
Taşınacak yeri ve eşyaları eksperin görmesinde nelerin yapılacağını planlamasında ve hangi araçların nasıl kullanılacağına karar verecek kişi eksperdir. Eksperin raporu doğrultusunda asansör kullanılacak mı kullanılacak ise mekanik mi, hidrolik asansör mü kullanılacak bütün bunlara en doğru kararı verecek kişi eksper olmaktadır.  Ankara asansörlü nakliyat işinde en doğru karar mekanizması bu şekilde olmaktadır. Yoksa şu şunu istiyor bu bunu istiyor ile amatörce taşımacılık yapılır.

Ankara Asansörlü Nakliyat İçin Artı Ödeme Yapmayın

Ankara asansörlü nakliyat yapılırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir diğer noktada asansörün firmaya ait olup olmadığıdır. Asansörün kime ait olduğu beni ne ilgilendirir dediğinizi duyar gibiyim. Asansörü başka bir firmadan kiraladıkları takdirde bunu en baştan söylemeyip çeşitli şekillerde fazla ücret olarak ev taşıtana yansıtmaktadırlar. Her şeyden kar mantığı güttükleri için burada da üçe kiraladıklarını beşe satmaktadırlar.
Asansörlü nakliyat Ankara fiyatı ile asansörsüz nakliyatın fiyatı elbette aynı olmamaktadır. Verilen bir hizmetin hele ki kaliteli bir şekilde yapılıyorsa karşılığının alınması gayet doğaldır. Biz sadece fahiş alınan rakamlara karşı çıkmaktayız.

Ankara Asansörlü Nakliyat Gerçekten Gerekli mi?

Bir de gerekli gereksiz her yerde asansör kullanımına dikkat etmelidir.

Eviniz yüksek katta ise asansör gerekli midir diye düşünmeyin yüksek katlarda asansör gereklidir.

Asansörün ihtiyaç olup olmadığına aslında taşıma firmasının eksperi karar vermektedir.

Asansör gerekli ise hangi asansör kullanılacaktır? Bu da önemlidir.

Mekanik asansör mü olmalıdır? Hidrolik asansör mü olmalıdır? İkisi arasında ki fark nedir? Bunu ancak profesyonel firmanın uzman personeli bilir ve o sağlıklı, doğru karar verebilir. Bu uzmanlık gerektiren bir alandır.

Kimi firmalar ihtiyaç dahi olmasa da sadece artı asansör ücreti almak ve oradan kazanç sağlamak için asansör kurmaktadırlar. Bunlara karşı da bilgili uyanık olmakta fayda vardır.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatı Nedir?

Çok sık sorulan sorudur bu. Bunun sabit etiket fiyatı şudur şeklinde cevabı yoktur. Asansörün vereceği hizmetin belirlenmesinden sonra ancak Ankara asansörlü nakliyat fiyatı ücreti şu rakamdır denilebilir. Az eşya indirildiğinde fiyat fark eder. Kat farkı fiyatı etkiler. Asansörün çalışma süresi fiyatı etkiler. Ayrıca mekanik asansörün ayrı hidrolik asansörün hizmet fiyatı farklıdır. Bu nedenle hangi asansör ile nasıl bir hizmet verileceği belirlendikten sonra net rakam Ankara asansörlü nakliyat fiyatı budur şeklinde belirlenir.

 


 

Ankara Asansörlü Nakliyat