Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara sigortalı nakliyat sizin için eşyanızın önemi kadar önemlidir. Televizyonunuzun, buzdolabınızın, bilgisayarınızın, mobilyanızın, tekstil eşyalarınızın, çamaşır makinanızın, bulaşık makinanızın değeri ne ise Ankara sigortalı nakliyatın da değeri ve önemi odur. Peki gerekli midir? Olmasa ne olur? Riskleri nelerdir? Eşya nakliyat sigortası artı ücrete neden olur mu?

Ankara sigortalı nakliyat hayatın her alanında olduğu gibi güvenlik önlemi üzerine kuruludur. Hırsızlığa karşı, yangına karşı ve ya kazaya karşı nasıl sigorta yaptırılıyorsa, taşıma anında da olurda kaza olur, olur da hasar olur, olurda beklenmedik, öngörülmedik felaket olur diye daha en baştan tüm bunlar olmadan güvenlik önlemi olarak yapılır. Tüm çaba tüm tedbir zarar, ziyan olmamasına yöneliktir. Fakat hayatın sayısız ve sınırsız risk olasılığı nakliyat anında ola ki gerçekleşirse diye en baştan eşya sigortalandıktan sonra işe başlanır. Bir çok insan küçümser nakliyat sigortasını, önemsemez ve yapmaz.

Ankara sigortalı nakliyat televizyonunuzu, beyaz eşyanızı, elektronik eşyalarınızı sigortalar iken en kötü ihtimale karşı dahi önlem almış demektir. Hiç kimse yolda nakliyat aracına her hangi birsinin çarpmayacağının, kazaya yol açmayacağının garantisini verebilir mi? Bu kazada sizin eşyalarınızın hasar görmeyeceğinin garantisini verebilir mi? Kimse veremez. Ankara sigortalı nakliyat sigorta da bu garantiyi veremez. Ankara sigortalı nakliyat sigorta bu tür durumlar karşı bile sizin zarara, ziyana uğramamanız için önlem alır. Önlemi ise eşyalarınızın sigortalanmasıdır. Amaç zaten budur. Değeri yüksek olan eşyanızın hasarı değer kaybetmeden giderilir. Sigortanın tam işlevi ve anlamı budur.

Ankara sigortalı nakliyat sigortası ayrıca bir ücrete tabi değildir. Firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta acenteleri ile çalışarak bu sigorta işlemini yapar. Personelimiz, sigortalamadığı eşyaya dokunmaz. Paket yapmaz. Ambalaj yapmaz. Personelimizin de sorumluluğu doğar. Sigortalandıktan sonra eşya güvende ve güvencede olacağından özel paketlenmesi, özel ambalajı özel güvenlik ile profesyonelce yapılır.

Ankara sigortalı nakliyat hem firma itibarını ve çalışma yol ve yöntemini hem de sizin eşyanızı özel önemde değer üstünde tutmayı sigortalayarak resmileştirir. Sizde asla acaba televizyonumuza, beyaz eşyamıza, elektronik eşyamıza, mobilyamıza ne olacak acaba hasar olacak mı kaygısı, endişesi yaşamadan güven içinde huzurla taşıma psikolojisi yaşarsınız.

 


 

Ankara Sigortalı Nakliyat