Ankara Eşya Paketleme

Ankara Eşya Paketleme

Ev taşımak pek çok insan için oldukça sıkıntılı bir sürecin başlangıcı olarak görülmektedir. Eski taşıma metotları ve taşıma şirketleri düşünüldüğünde oldukça haklı bir kaygı sayılmaktadır. Ankara eşya taşıma işi eskiden kıra döke yapılan hiçbir özen gösterilmeyen bir iş olmasından dolayı bu kanı ortaya çıkmıştır. Ankara evden eve nakliyat firmasının sektöre girmesi ile birlikte evden eve taşınma sürecinde büyük bir farklılık ortaya çıkmıştır.
Ankara evden eve nakliyat firması taşınma sürecini analiz etmiş taşınan insanların bütün sıkıntılarını tespit ederek bunlara çözüm bulma yoluna girmiştir. Bu anlamda sürecin ilk başında ortaya çıkan ilk sorun eşya paketleme sorunudur. Pek çok insan gazete kâğıtları ile ufak tefek eşyalarını paketlemekte geri kalan eşyalarını Ankara evden eve nakliyat işini yapan firmanın ellerine bırakmaktadır.
Eşya paketleme ne taşınan insana ne de bu işten anlamayan insanlara bırakılamayacak kadar önemli bir işlemdir. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasının ilk ve en önemli ayağını oluşturmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firması olarak bu iş için üretilmiş olan paketleme ve kolileme malzemelerini kullanmaktayız. Farklı eşya gruplarına farklı eşya paketleme malzemesi kullanmakta ayrıca personeline hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiği konusunda ayrıntılı bir eğitim verilmektedir.
Bu anlamda beyaz eşyaları Kraft özellikli naylon poşetlerle sararak üst düzeyde koruma sağlayarak bırakın kırılmayı çizilmesinin bile önüne geçilmektedir. Uzmanlarımızın belirlediği şekilde yapılan eşya paketleme işlemini başka firmalarda bulmanız olası değildir. Başka firmaların tek düşündüğü en ucuz bir şekilde taşınma işlemini tamamlamaktır.
Ankara evden eve nakliyat işi yapan firmaların çoğunun pek önemsemediği eşya grubu da halı koltuk gibi büyük boyutlu eşyalardır. Bunların paketlenmesini gereksiz görmektedirler. Oysa taşınma esnasında bütün eşyalarda olduğu gibi bu eşyalarda da hasar oluşma riski oldukça yüksektir. Ankara evden eve nakliyat firması olarak eşya paketleme hizmetini en iyi bir şekilde yapmaya çalışmaktayız. Bu anlamda sürekli olarak personelimizi eğitmekte ve son çıkan paketleme malzemelerini değerlendirmekteyiz.

 


 

Ankara Eşya Paketleme